0
0
phone-icon
+38 (095) 68 10 305 Замовити дзвінок

Набори спецій для м'яса

0
Якщо Ви хочете, щоб страви на столі були ще смачніше або Ви давно не робили подарунка матусі, подрузі, свекрові - тоді цей набір те, що потрібно!Вага однієї пробірочки - 15-20 грамів, в залежності від спеції.До складу набору входить:1. Калінджі (чорн..
499 грн
1
Не просто гарний та вражаючий подарунок, а ще й корисний на кожній кухні. Бо хто ж не любить ароматну картоплю або смачнючий борщ? З нашими спеціями ці страви гарантовано заграють новими яскравими барвами 🥘Вага однієї пробірочки - 15-20 грамів, в зал..
499 грн
0
Створіть магію на вашій кухні з нашим набором "10 трав". Здивуйте себе та Ваших близьких невимовними смаками та ароматами, які додадуть нотки свіжості у кожну страву 🌿Цей набір підходить для приготування різноманітних страв  - від салатів до м'я..
499 грн
1
Набір, який потрібен на кожній кухні, адже ці спеції підійдуть до всіх основних страв. В наборі також йде зручна та естетична дубова підставка, яка стане чудовим доповненням будь-якого інтерʼєру 😉Вага однієї пробірочки - 15-20 грамів, в залежнос..
459 грн
0
Відкрийте двері у світ багатства смаків та ароматів з нашим набором, який зібраний із класичних натуральних спецій високої якості 👍🏻Вага однієї пробірочки - 15-20 грамів, в залежності від спеції.У складі набору:1. Коріандр: Ніжно-цитрусовий смак, яки..
349 грн
0
Набір, який потрібен на кожній кухні, адже ці спеції підійдуть до всіх основних страв. Запечена  картопелька, або традиційний борщ стануть ще ароматніше та смачніше зі спеціями від Tea Touch. Вага однієї пробірочки - 15-20 грамів, в залежно..
349 грн